O nás

DEKPLASTIC je divize společnosti Stavebniny DEK, zabývající se prodejem deskových prosvětlovacích desek a jejich zpracováním, bodových prosvětlovacích střešních prvků a příslušenství k těmto výrobkům.

Info   Info Info   Info Info   Info

Profil společnosti

Stavebniny DEK a.s. byla založena v roce 1993. Jsme dodavateli stavebně-izolačních materiálů a zároveň také plastických hmot především pro stavebnictví, reklamu a průmysl. Naší předností je pečlivě vybraný sortiment z produkce nejvýznamnějších výrobců. Základem je přesná výroba, pravidelný rozvoz materiálů, spolehlivost a kvalita. Zajišťujeme technické poradenství a náš specializovaný tým se pravidelně zúčastňuje odborných školení. Pro naše zákazníky pořádáme odborné semináře a exkurze ve výrobních závodech, aby nahlédli do celého výrobního procesu. Díky tuzemskému výrobci a centrálnímu skladu jsem schopni v krátké době dodat i nestandardní druhy materiálů.

Naší základní filozofií je dodávka široké palety produktů vysokého standardu kvality v příznivých cenových relacích na český a slovenský trh. Každý výrobek, který je zařazen do našeho prodejního sortimentu, je nejprve pečlivě analyzován po stránce kvality a ceny. V roce 2005 jsme otevřeli nové DEKPLASTIC CENTRUM v Hradci Králové, ve kterém soustředíme kompletní sortiment plastových desek a profilů pro montáž. Mezi nejčastěji dodávané materiály patří kompletní sortiment transparentních prosvětlovacích desek, které držíme v široké rozměrové škále vždy skladem. Toto DEKPLASTIC CENTRUM je zároveň i prodejním místem nebo v případě zájmu o tyto výrobky kontaktujte naši nejbližší pobočku Stavebniny DEK po celé ČR.

grafický prvek